> Počet závodníků omezen na 200

Vzhledem k tomu, že značná část tratě našeho POSÁZAVSKÉHO 1/2 MARATONU vede po lesních a polních cestách, jsme po domluvě s majiteli pozemků omezili maximální počet závodníků na 200. Proto neváhejte s registrací!

trasa_na_web

 

 

> Zveme vás na „Běh na draka“

28. 5. 2017 | Uhlířské Janovice | u komína 

Zveme vás na závod nazvaný Běh na draka, který je dílem nadšenců které jednak velice těší Váš zájem o pohyb na čerstvém vzduchu a pak ta skvělá věc, že tyto závody jsou určené opravdu pro širokou veřejnost bez rozdílu věku a jsou také oblíbenou a vyhledávanou aktivitou rodičů s jejich dětmi. Což je jistě chvályhodný počin v dnešní uspěchané době plné elektroniky a sedavého způsobu života.

Více zde: http://behnadraka.webnode.cz/

Beh na draka VII (1)

> Za tři měsíce START !

Do POSÁZAVSKÉHO 1/2 MARATONU zbývají tři měsíce tak vám posíláme pár zpráv:

1/ Startovní listina se úspěšně plní, tudíž nenechávejte registraci na poslední chvíli 🙂

2/ Trénujte, trénujte, trénujte – kopce kolem Sázavy se nějak nechtějí zmenšit, tak bude potřeba se na ně připravit 🙂 Zkuste třeba mrknout na článek Aerobní kondice a trénink kopců.

3/ Možná jste si na našem plakátu všimli, že plánujeme i TURISTICKÝ POCHOD. Ano, je to tak, pro neběžce je připravena i tato varianta, info najdete ZDE.

4/ Nestačí udělat jen hezký závod – je třeba udělat i hezké logo závodu 🙂 Na tom teď intenzivně pracujeme, tedy náš šikovný grafik a už se blížíme k finální verzi, kterou by si pak měli všichni běžci odnést jako památku ve formě medaile. Zde je pár variant, napište nám jak se vám líbí 🙂

Běhu zdar! Za organizační tým vás zdraví Richard

Logi1  Logi3

Logi4Logi2